Як захистити себе від коронавірусу?

Для захисту від коронавірусу SARS-CoV-2 достатньо виконувати 6 простих правил:

Правило 1. Зміцнюйте імунітет та слідкуйте за самопочуттям.

Забезпечте собі та близьким повноцінне харчування, здоровий сон, виконуйте фізичні вправи та підтримуйте водний баланс організму.

Правило 2. Дезінфікуйте особисті речі.

Мобільні телефону, планшети, ноутбуки, окуляри, столи… – все, де може знаходитися та накопичуватися вірус SARS-CoV-2 може стати небезпечним для Вас. Використовуйте дезінфектори для обробки особистих речей після повернення з прогулянки. Особисто це стосується телефонів та планшетів, бо коронавірус може триматися на склі до 92 годин.

Правило 3. Часто мийте руки.

Руки потрібно мити з милом упродовж мінімум 20-ти секунд або можна скористуватися антисептиком, вміст спирту в якому не повинен бути менше 60%.

Правило 4. Уникайте контакту з людьми із симптомами ГРВІ

Уникайте контакту з людьми із симптомами ГРВІ, з тими, хто має симптоми застуди. Мінімальна дистанція від людини з підозрою на хворобу повинна бути не меншею за 1,5 метра.

Правило 5. Уникайте дотиків до свого обличчя

Не торкайтеся брудними руками своїх очей, носа та рота. Пам’ятайте, що вірус SARS-CoV-2 може знаходитися на ваших руках та буде занесений в організм через слизову оболонку очей чи рота. Це може стати причиною виникнення коронавірусної інфекції COVID-19.

Правило 6. Термічно обробляйте продукти.

Не їжте сире м’ясо, м’ясні субпродукти та яйця.

УВАГА!

У разі появи перших симптомів ГРВІ невідкладно зверніться до свого сімейного лікаря. Якщо Ви не знаєте номера телефону свого сімейного лікаря, чи не підписали Договір, подзвоніть до найближчої поліклініки або амбулаторії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *