Про нас

Благодійний Фонд «Харків з тобою» та волонтерська група HELP ARMY ініціювали об’єднання волонтерських груп, громадських об’єднань, ініціатив, благодійних фондів та окремих волонтерів задля подолання наслідків епідемії коронавірусної інфекції в Харківській області. Нас підтримали в цій ініціативі провідні волонтерські організації Харкова – БФ «Станція Харків», ГО ВО «Українські рубежі», відокремлений підрозділ НСОУ «Пласт» «Харківська округа» та ГО «Харківський антикорупційний центр». До ініціативи долучилися ДСНС в Харківській області та Харківська обласна державна адміністрація. Представники цих організацій склали ініціативну групу по створенню Центру волонтерської допомоги «STOP COVID-19. Харківська область».

Основні цілі:

 • інформування громадян про небезпеку та методи уникнення її;
 • провадження інформаційної політики, яка спрямована на підняття волонтерського руху задля підтримки людей зони ризику, людей з особливими потребами, самотніх та вразливих груп населення;
 • надання точкової матеріальної допомоги особо нужденним сім’ям в співробітництві з Службами соціального захисту, ДСНС в Харківській області та Штабом з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Харківській області та районними штабами;
 • збір коштів для проведення інформаційної кампанії, закупівлі продуктів та ліків для самотніх осіб похилого віку та сім’ям з дітьми з інвалідністю з віддалених селищ Харківської області;
 • накопичення продуктів тривалого зберігання та засобів особистої гігієни та засобів дезінфекції для надання матеріальної допомоги особам, що постраждали в наслідок епідемії та карантину;
 • створення волонтерської мережі, яка здатна надати допомогу в будь-якій точці Харківської області;
 • збір заявок від жителів Харківської області про допомогу;
 • адресна доставка допомоги з дотриманням всіх засобів безпеки для волонтерів та осіб, що отримують допомогу.

Задля виконання цих цілей ініціативна група Центру волонтерської допомоги «STOP COVID-19. Харківська область» зробив наступне:

 1. Відкрито окремий рахунок Благодійний Фонд «Харків з тобою» для приймання коштів на цілі проєкту «STOP COVID-19. Харківська область»
 2. Створено та підписується Меморандум про співпрацю в межах проєкту «STOP COVID-19. Харківська область» з волонтерськими, громадськими організаціями та ініціативами, а також з благодійними фондами Харківської області
 3. Створено робочу групу за участі волонтерських груп, представника Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації ХОДА, ДСНС, служб соцзахисту. Розроблено механізм взаємодії.
 4. ДСНС Харківської області надає склади для накопичення продуктів тривалого зберігання.
 5. Від ТОВ «МаксНет» безкоштовно отриманий номер 0-800-31-80-31 з 20 вхідними лініями для роботи Контакт-центру «STOP COVID-19. Харківська область».
 6. Організована підтримка гарячої лінії волонтерами-операторами, які підготовлені за програмою “AcousticUA: Бачити розмовою”.
 7. Від компанії «Бітрікс24-Україна» отримано ліцензії CRM системи «Бітрікс24» для операторів та волонтерів проєкту «STOP COVID-19. Харківська область».
 8. Від компанії-інтегратора BX Master отримані безкоштовні послуги з налаштування та конфігурації системи «Бітрікc24» для потреб контакт-центру та волонтерів проєкту «STOP COVID-19. Харківська область».
 9. Проводиться навчання операторів контакт-центру з людей інвалідністю по зору та опорно-рухомого апарату “AcousticUA: Бачити розвомою”.
 10. 01 квітня 2020 р. запрацювала в тестовому режимі гаряча лінія 0-800-31-80-31
 11. Вже зареєстровано 18 волонтерських організацій з загальною кількістю волонтерів більше ніж 900, зареєстровано більше 150 окремих волонтерів.
 12. Від компанії ТОВ «АНЛIМ.ЮЕЙ» безкоштовно отримано хостінг та доменне ім’я stopcovid19.kh.ua для сайту проєкту «STOP COVID-19. Харківська область».
 13. Ведуться постійні роботи по актуалізації інформації.

Приєднуйтесь!

Сторінка в фб

Група в фб


Гаряча лінія
0-800-31-80-31