Видатки на боротьбу з COVID-19

В дашборді від працівників Рахункової палати України представлена оперативна інформація про видатки, спрямовані розпорядниками та одержувачами коштів державного та місцевих бюджетів на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 та її наслідками.

Ці дані ґрунтуються на інформації про платіжні трансакції, проведені Державною казначейською службою України, на єдиному казначейському рахунку.

Дані отримані з відкритих джерел відповідно до Закону України «Про відкритість використання публічних коштів», інших нормативно-правових актів, які регламентують функціонування єдиного веб-порталу використання публічних коштів.

За допомогою машинних алгоритмів, щоденно з інформації про платіжні трансакції на єдиному казначейському рахунку, оприлюдненої на єдиному веб-порталі використання публічних коштів, вибираються платіжні трансакції, за даними реквізиту «Призначення платежу» яких ідентифіковано спрямування коштів на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 та її наслідками.

Аналіз даних можливий за областями, кодами ЄДРПОУ платників та / або отримувачів платежів.

Інформація створена працівниками апарату Рахункової палати.

Візуальне оформлення (англ. dashboard) розроблене із залученням, на добровільних засадах, спеціаліста Ярослави Мізай.

Якщо Ви зауважили на інформаційному ресурсі помилку або не коректну інформацію просимо повідомити на електронну пошту ua.gov.covid19@gmail.com